Ulubiony zapach do auta z pewnością umili każdą podróż. Bazując na oryginalnych nutach zapachowych, oferujemy zawieszki, które sprawią, że nawet najdłuższa droga w niesprzyjających warunkach atmosferycznych okaże się przyjemna. Proponujemy aromaty inspirowane błogimi chwilami urlopu w egzotycznych miejscach, aromatyczne odświeżacze niczym luksusowe perfumy.

Zawieszka do auta Mr&Mrs Fragrance

Zawieszki do auta Mr&Mrs Fragrance wyróżnia nieszablonowy projekt. Zapachy zamknięte w zabawnych figurkach szybko stały się ulubioną propozycją wśród osób poszukujących niestandardowych rozwiązań. Kształt przykuwa uwagę, ale równie istotnym czynnikiem pozostaje wygodne mocowanie. Niecodzienny motyw odświeżacza powietrza w połączeniu z bogatą ofertą zapachową sprawił, że w mig można zmienić charakter we wnętrzu swojego auta, wprowadzając nutę nowoczesności. Atutem z pewnością pozostaje mocny, ale niedrażniący akcent zapachowy wydobywający się stopniowo z zawieszki. Do uniwersalnych zapachów do aut z pewnością można zaliczyć Fresh Air, nieco bardziej aromatyczne Pine & Eucalyptus z serii Niki Camouflage bądź ciekawą woń Pepper Mint, gdzie kwiaty łączą się z akcentem cytrusów, bursztynu, paczuli, piżma i słodkiej wanilii. W ofercie mamy również wkłady do zapachów do auta będące ekonomicznym sposobem na zachowanie wystroju auta.

Zainteresowaniem cieszą się zarówno propozycje od Mr&Mrs Fragrance w kształcie ludzików, jak i kultowe zawieszki do auta Yankee Candle o zapachach analogicznych do ulubionych świeczek znanych na całym świecie. Oferując zapachy do samochodu, mamy na uwadze ich wydajność, estetykę i przede wszystkim wydobywającą się woń, która nie wpłynie negatywnie na jakość jazdy. Zawieszki w delikatny sposób wypełnią wnętrze samochodu przyjemnym zapachem. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony.

Yankee Candle zapach do auta

Przyjemny aromat ulubionych świeczek przeniesiony do wnętrza auta z pewnością zachwyci miłośników produktów marki Yankee Candle. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo oryginalnych woni zapachowych, które zachwycą pasjonatów słodyczy, nietuzinkowej tajemniczości i nut orzeźwiających. Yankee Candle zapach do auta w kultowym kształcie świec nasączony został olejkami eterycznymi, które sukcesywnie wydobywają głębię wyjątkowych kompozycji. Sprawdzi się nie tylko w samochodzie, ale również jako zawieszka w szafie czy zapach do walizki. Trwałość kultowych zapachów wynosi nawet 4 tygodnie. Dla miłośników egzotycznych nut szczególnie polecamy Yankee Candle BLACK COCONUT i PINK SANDS przywołujące czar rajskiej wyspy. Amatorom neutralnych zapachów rekomendujemy spokojny, harmonijny CLEAN COTTON z nutami traw i cytryny bądź zapachy pudrowe dominujące w uwodzicielskiej zawieszce do auta Yankee Candle MIDNIGHT JASMINE i wiele więcej.