Bogaty asortyment naszego sklepu internetowego tworzą różnego rodzaju woski zapachowe Kringle Candle. Czym charakteryzują się produkty tego typu? Jakie są najciekawsze woski Kringle Candle? Czytaj dalej!

Wosk zapachowy – co to takiego?

Czym jest wosk zapachowy? Mianem tym określa się wosk mineralny lub roślinny wzbogacony o aromatyczne olejki. Umieszcza się go w specjalnym kominku do aromaterapii, na skutek czego zaczyna on uwalniać niezwykle przyjemny aromat roznoszący się po całym pomieszczeniu. Dostępne na sklepowych półkach woski zapachowe różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykorzystanym do ich produkcji oraz wielkością. Do czynienia możemy mieć między innymi z wyrobami z wosku sojowego czy z dodatkiem czystych olejków eterycznych. Jeżeli chodzi o produkty z wosku parafinowego, cechują się one wolniejszym rozpuszczaniem od tych, do stworzenia których użyte zostały woski roślinne. Drugie z wymienionych nie ulegają kruszeniu się, a trwałość danego aromatu jest zależna od konkretnej marki i wahać może się od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin. Intensywność aromatu dozować można tu samodzielnie, umieszczając w kominku mniejszą lub większą ilość wosku.

Kringle Candle – co to za marka?

Co każdy miłośnik wosków zapachowych powinien wiedzieć na temat marki Kringle Candle? To popularna, amerykańska firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju produktów zapachowych. W jej bogatej ofercie, poza woskami, znaleźć można także luksusowe świece czy zapachy do samochodu. To rodzinne przedsiębiorstwo założone zostało przez potomka, kultowej już, firmy Yankee Candle. Do produkcji wosków zapachowych marka używa wyłącznie najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych składników stanowiących niezwykle wierne odzwierciedlenie danego zapachu. Na uwagę zasługują tutaj również luksusowe, cieszące oko etykiety graficzne. Asortyment marki Kringle Candle obejmuje ponad 90 różnych zapachów.

Godne polecenia Kringle Candle woski zapachowe

W które z Kringle Candle woski z naszej oferty warto się zaopatrzyć? Bardzo ciekawą propozycją jest zapach Crisp Apple & Sage. Nuty głowy tworzy tutaj jabłko oraz szałwia, na nuty serca składają się limonka oraz jaśmin, a na nuty bazy – cukier oraz drzewo sandałowe. Wosk Kringle Candle budzi skojarzenia z zielonym jabłuszkiem połączonym ze świeżą szałwią. Łączy w sobie owocową soczystość, kwiatową elegancję oraz łagodność ziół. To jeden z tych aromatów, który na długi czas zostaje w pamięci, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Waga wosku to 64g. W naszym sklepie znaleźć można również Kringle Candle wosk Anjou & Allspice. Nutami głowy są tu jałowiec oraz gruszka, nutami serca – gin oraz gruszka, a nutami bazy – przyprawy korzenne, wanilia, kremówka oraz gałka muszkatołowa. To unikalna kompozycja zapachowa, która łączy w sobie akordy aromatycznych przypraw oraz dojrzałych gruszek delikatnie złagodzonych wanilią.